GUTTA » O spoločnosti

Činnosť spoločnosti GUTTA Slovakia

 

Sme spoločnosťou jednotlivcov s rozličnými skúsenosťami, ktorí zdieľajú spoločný cieľ – túžbu skvalitniť a predĺžiť život pacientov pomocou distribúcie technologicky čo najdokonalejších diagnostických zobrazovacích systémov, ktoré uľahčia včasné zistenie rakoviny prsníkov a osteoporózy.

GUTTA Slovakia spol. s r.o. je dodávateľom vynikajúcich diagnostických a medicínskych zobrazovacích systémov, ktoré sú určené na to, aby slúžili potrebám zdravotnej starostlivosti o pacientov a distribútorom najmodernejšej digitálnej zobrazovacej technológie pre aplikácie vo všeobecnej rádiografii a mamografii a nukleárnej medicíny. Naše hlavné obchodné jednotky sa zameriavajú na hodnotenie osteoporózy, mamografiu a biopsiu prsníkov, röntgeny s priamym prenosom do digitálnej formy pre aplikácie všeobecnej rádiografie, zobrazovanie s mini C ramenom pre ortopedické aplikácie a na nukleárnu medicínu (SPECT CT, PET CT).

Našou prednosťou je aj servis, kde dokážeme zareagovať a poslať technika najneskôr do 24 hodín od ohlásenia poruchy a to kdekoľvek na Slovensku, čo môžu potvrdiť všetci lekári vlastniaci naše prístroje.

 

Radi by sme poďakovali našim zákazníkom a našim obchodným partnerom za ich neustálu podporu. Tešíme sa, že naše partnerstvo s vami bude udržiavať našu poprednú pozíciu v zobrazovacích technikách u pacientov.

 

História spoločnosti GUTTA Slovakia

 

GUTTA Slovakia spol. s r.o. je obchodná spoločnosť zameraná na distribúciu, prenájom a servis špeciálnej zdravotníckej techniky a materiálu. Našu kvalitu a tradíciu dokazuje aj to, že zastupujeme a distribuujeme prístroje americkej firmy Hologic.

Spoločnosť vznikla v januári 1997 a v súčasnosti jej patrí popredné miesto medzi obchodnými spoločnosťami na slovenskom a českom trhu v oblasti denzitometrie a mamografie.

Od roku 2010 sme začali distribuovať prístroje ďalšej americkej spoločnosti Faxitron a maďarskej spoločnosti Mediso Medical Imaging Systems. Našou snahou je nadviazať a zlepšiť spoluprácu so všetkými už existujúcimi a možnými partnermi týchto spoločností na Slovensku.

Od roku 2014 sme začali s distribúciou špeciálneho zdravotníckeho materiálu od výrobcu Vigeo, ktorý ponúka široké spektrum bioptického materiálu pre rôzne oblasti (rádiológia, urológia, hematológia, atď.)

Od roku 2015 sme spustili predaj špeciálneho testu od spoločnosti Agendia, ktorý zisťuje agresivitu rakovinového nádoru pŕs. Výsledok testu MammaPrint umožňuje stanovovať optimálnu liečbu.